HAAS+SOHN VISTA dlažba dekor dřevo
- krbová kamna
Kamna HAAS+SOHN VISTA dlažba dekor dřevo jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s keramickým obkladem. Kamna se ovládají pouze jedním táhlem. Kamna mají terciální přívod vzduchu, díky němuž dochází ke zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva. Pro dopojení externího přívodu vzduchu (CPV) je nutné dokoupit přírubu.
HAAS+SOHN VISTA dlažba dekor dřevo
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / dlažba dekor dřevo |
| Rozsah výkonu: | 3 - 6,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 114 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 1145 / 500 / 419 mm |
| Hmotnost: | 97 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano, nutno dokoupit přírubu pro napojení |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h |
HAAS+SOHN VISTA dlažba dekor dřevo
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |