HAAS+SOHN Torva antracit/bílé kachle
2x malý podstavec
Kamna HAAS+SOHN Torva jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup. Jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením doplněná dvěmi malými podstavci. Ovládání vzduchu pro hoření je jednoduché díky regulátoru Easy control. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Terciální (dvojí) spalování - proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i daleko nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN Torva
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | lak antracit / bílá kachle |
| Dvířka provedení: | velká prosklená |
| Výkon: | 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | až 50 cm |
| Účinnost: | 80,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 148 m3 |
| Rozměry (v/š/h): | 995 / 750 / 453 mm |
| Hmotnost: | 184 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano (100 mm) |
| Spotřeba paliva: |
2,5 kg / h |
HAAS+SOHN Torva
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN Torva.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ