HAAS+SOHN SOHO levé prosklení
- černý lak
Krbová vložka s rohovým prosklením HAAS+SOHN SOHO levá je vyrobená z kvalitní oceli. Dvířka mají rohové prosklení. Spalovací komora je vyložená žáruvzdornou vyzdívkou. Krbová vložka disponuje uzavíratelným přívodem vzduchu, komfortním ovládáním přívodu vzduchu jedním táhlem a externím přívodem vzduchu (CPV).
HAAS+SOHN SOHO levé prosklení
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: |
3 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | až 50 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 126 m3 |
| Rozměry: | 887 / 608 / 432 mm |
| Hmotnost: | 79 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO, průměr 100 mm |
| Spotřeba paliva | 2,0 kg / hod |
HAAS+SOHN SOHO levé prosklení
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN SOHO levé prosklení.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 50 cm |