HAAS+SOHN SKARA levé prosklení
- ocel, černý lak
- levé prosklení
Moderní krbová vložka HAAS+SOHN SKARA levé prosklení je vyrobená z kvalitní oceli. Spalovací komora je vyložená žáruvzdornou vyzdívkou. Vzduch pro spalování se ovládá pouze jedním táhlem. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
HAAS+SOHN SKARA levé prosklení
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: |
3 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 126 m3 |
| Rozměry: | 890 / 630 / 341 mm |
| Hmotnost: | 88 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 1,8 kg / hod |
HAAS+SOHN SKARA levé prosklení
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN SKARA.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 50 cm |