HAAS+SOHN SALERNO II ANTRACIT
kamna HAAS+SOHN SALERNO II ANTRACIT/SVĚTLE ŠEDÁ
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | antracit / šedá |
| Dvířka provedení: | světle šedá, rovná |
| Rozsah výkonu: | 2,1 - 4,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 29 cm |
| Účinnost: | 84 % |
| Vyhřívaný prostor: | 35-79 m3 |
| Rozměry: | 985 / 506 / 392 mm |
| Hmotnost: | 93 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | ANO / 120 mm |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Regulace vzduchu: |
Ano - Easy Control |
| Clean Technology: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,1 kg / h |
HAAS+SOHN Salerno II antracit
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |