HAAS+SOHN PISA RLU
- černý lak
HAAS+SOHN PISA RLU černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | automatické zavírání |
| Rozsah výkonu: | 2,6 - 5,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 87 % |
| Vyhřívaný prostor: | 45 - 97 m3 |
| Rozměry: | 1441 / 460 / 488 mm |
| Hmotnost: | 122 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano / 100 mm |
| Uzavíratelný přívod vzduchu: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,25 kg / h |
HAAS+SOHN PISA RLU černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ