HAAS+SOHN PINUS II AL
- vložka Pinus AL
Jednoduše stavitelná krbová stavebnice.
Přirozené teplo, praskající, útulný oheň v krbu a příjemné teplo v místnosti. Užijte si "luxus" vlastního krbu. Obestavby HAAS+SOHN vyjadřují kultivovanou kulturu bydlení a snoubí element ohně s vysoce kvalitními materiály a ušlechtilým designem, stejně jako nejmodernější a vyspělou technikou spalování.
HAAS+SOHN PINUS II AL:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Doporučené zaústění kouřovodu minimálně: | 1170 mm |
| Provedení krbové vložky: | černá |
| Dvířka provedení: | smaltovaná dvířka |
| Rozsah výkonu: | 3,1 - 8,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | 55 - 160 m3 |
| Rozměry obestavby: | 1440 x 1283 x 824 |
| Hmotnost kompletu : | 316 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 0,7 -2,3 kg / hod |
HAAS+SOHN PINUS II AL
Nabízíme jednoplášťové celoplechové krbové vložky s vyzdívkou ze silného šamotu (5 cm) a s účinností přesahující 80%! Všechny modely teplovzdušných krbových vložek jsou díky externímu přisávání vzduchu (CPV) vhodné i do nízkoenergetických či pasivních domů. Výhodou ocelové vložky je šetrnější provoz pro obytné prostředí z důvodu nižší povrchové teploty oproti vložce litinové. Díky šamotové vyzdívce topeniště má také vyšší akumulaci tepla a stabilnější provozní teploty. Charakteristická je větší svítivost ohniště do prostoru.
Před topeniště doporučujeme umístit nehořlavou podložku k zabránění vzniku požáru při vypadnutí hořících oharků. Lze použít skleněné profily, vyberete zde.
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových stavebnic HAAS+SOHN.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových stavebnic HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.