HAAS+SOHN NOVARA 17 s TV
Moderní krbová vložka NOVARA 17 s teplovodním výměníkem (TV).
Přirozené teplo, praskající, útulný oheň v krbu a příjemné teplo v místnosti. Užijte si "luxus" vlastního krbu. Krbové vložky HAAS+SOHN vyjadřují kultivovanou kulturu bydlení a snoubí element ohně s vysoce kvalitními materiály a ušlechtilým designem, stejně jako nejmodernější a vyspělou technikou spalování.
HAAS SOHN NOVARA 17 s TV
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | plech |
| Dvířka provedení: | antracit, reflexní sklo, dvojí prosklení |
| Rozsah výkonu: | 5,1 - 17,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 45 cm |
| Účinnost: | 90 % |
| Terciální spalování | ANO |
|
Automatický regulátor primárního spalovacího vzduchu |
ANO |
|
Vychlazovací smyčka |
ANO |
| Vyhřívaný prostor: | 90 - 313 m3 |
| Rozměry: | 1720 / 778 / 566 mm |
| Hmotnost: | 292 kg |
| Počet kůsů v přepravním balení: | 2 kusy (vložka 179 kg + 113 kg výměník) |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 4,5 kg / hod |
| Výkon výměníku | 10,8 kW |
| Doporučený tepelný spád | 75 - 60 °C |
| Vodní obsah výměníku | 74 litrů |
| Maximální pracovní přetlak | 0,2 MPa |
HAAS SOHN NOVARA 17 s výměníkem
Všechny krbové vložky firmy HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. splňují evropskou normu EN 13 229. Kvalita krbových vložek je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.
Před topeniště doporučujeme umístit nehořlavou podložku k zabránění vzniku požáru při vypadnutí hořících oharků. Lze použít skleněné profily, vyberete zde.
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek HAAS+SOHN JONAVA IV.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových vložek HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |