- černý lak, přírodní kámen
Designová krbová kamna HAAS+SOHN Nordby černá / GreyStone jsou vyrobené z černě lakované oceli s obložením z přírodního kamene. Kamna jsou nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2022.
HAAS+SOHN Nordby černá / GreyStone
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý základ, kámen |
| Dvířka provedení: | černá, rovná |
| Rozsah výkonu: | 2,0 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | 55-110 m3 |
| Rozměry: | 1035 / 701 / 439 mm |
| Hmotnost: | 182 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO / 100 mm |
| Automatická regulace vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: | 2,0 kg / h |
HAAS+SOHN Nordby černá / GreyStone
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN NORDBY.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |