HAAS+SOHN MATERA medovník
- černý lak
- kachle medovník
Kachlová kamna HAAS+SOHN MATERA medovník jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli s kachlovým obkladem. Mezi hlavní přednosti kamen patří teciální spalování, které podporuje dokonalejší zužitkování paliva. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Všechny spalovací vzduchy se ovládají pouze jedním regulátorem. Designové řešení kamen je hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
HAAS+SOHN MATERA medovník
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle medovník |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 4 - 7,9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 160 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 142 m3 |
|
Rozměry (výška/šířka/hloubka): |
1100 / 948 / 653 mm |
| Hmotnost: | 287 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h |
HAAS+SOHN MATERA medovník
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN MATERA medovník.
Umíme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ