HAAS+SOHN LAROS Grande
- černý lak
HAAS+SOHN LAROS Grande
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Rozsah výkonu: | 3 - 6,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80,6 % |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 120 m3 |
| Rozměry: | 1117 / 589 / 482 mm |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO / 100 mm |
| Regulace vzduchu: |
Ano - Easy Control |
| Clean Technology: |
Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h |
HAAS+SOHN LAROS Grande
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN LAROS Grande.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ