HAAS+SOHN HSP 7 II grande RLU DE LUXE měděná hnědá
- kamna na pelety
- WLAN modul součástí
Peletová kamna HAAS+SOHN HSP 7 II grande RLU DE LUXE měděná hnědá s kruhovým půdorysem jsou vyrobená z kvalitní oceli. Velkou předností kamen je jejich plynotěsnost, díky které nepotřebují ke spalování vzduch z místnosti a proto jsou vhodná i do prostor s rekuperací nebo ventilací. Součástí dodávky je i WLAN modul, díky kterému se kamna ovládají na dálku pomocí mobilní aplikace ve vašem mobilu odkudkoliv. Výhodou je, že si kamna můžete zapálit ještě dříve, než dorazíte domů.
HAAS+SOHN HSP 7 II grande RLU DE LUXE měděná hnědá
peletky průměr 6 mm, max. délka 30 mm
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | měděná hnědá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,4 - 8,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 80 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | peletky průměr 6 mm, max. délka 30 mm |
| Účinnost: | 90 % |
| Obsah zásobníku | 17 kg |
| Délka provozu na jedno naplnění | 10 - 30 hodin |
| Vytápěcí schopnost | až 230 m3 |
| Rozměry: | 1173 / 490 / 490 mm |
| Hmotnost: | 132 kg |
| Spotřeba paliva: |
1,87 kg / h |
| Plně automatická regulace teploty: |
ANO |
| Prosklení: |
velké |
| Připojovací napětí: |
230 V; 50 Hz; nízká spotřeba elektrické energie při provozu 30-50W/hod |
HAAS+SOHN HSP 7 II grande RLU DE LUXE měděná hnědá
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ