Peletová kamna HAAS+SOHN HSP 4 PRATO černá lesklá se skvěle hodí do zaždého interiéru. Díky ventilátoru rychle ohřejí vzduch v místnosti. S funkcí Double-Air je možné vytápět současně dvě místnosti. Čisté, bezpečné a ekologické vytápění biomasou s téměř nulovým odpadem. Součástí balení je i WLAN modul, kterým se kamna ovládají na dálku pomocí mobilní aplikace.
HAAS+SOHN HSP 4 PRATO černá lesklá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá lesklá |
| Rozsah výkonu: | 2,4 - 8,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 80 mm |
| Tah komínu (minimální): | 6 Pa |
| Palivo: | pelety |
| Účinnost: | 92 % |
| Obsah zásobníku: | 17 kg |
| Délka provozu na jedno naplnění: | až 18 hodin |
| Vytápěcí schopnost: | až 153 m3 |
| Rozměry: | 1210 / 540 / 556 mm |
| Hmotnost: | 184 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO, 60 mm |
| Spotřeba paliva: | 1,9 kg/h |
| Připojovací napětí: | 230 V (50 Hz) |
HAAS+SOHN HSP 4 PRATO černá lesklá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN HSP 4 PRATO.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
Máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ