- krbová kamna
Kamna HAAS+SOHN GLOW černá jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Kamna se ovládají pouze jedním táhlem. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Kamna mají terciální přívod vzduchu, díky němuž dochází ke zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN GLOW černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá / bílá |
| Dvířka provedení: | ocel, sklo |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 6,7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 120 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 945 / 526 / 386 mm |
| Hmotnost: | 113 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN GLOW černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |