Přirozené teplo, praskající, útulný oheň v krbu a příjemné teplo v místnosti. Užijte si "luxus" vlastního krbu. Obestavby HAAS+SOHN vyjadřují kultivovanou kulturu bydlení a snoubí element ohně s vysoce kvalitními materiály a ušlechtilým designem, stejně jako nejmodernější a vyspělou technikou spalování.
Krbová obestavba HAAS-SOHN GENF II s vložkou JONAVA IV:
HAAS+SOHN GENF II Ruivona
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Doporučené zaústění kouřovodu minimálně: | 1550 mm |
| Římsa | masivní dubové dřevo |
| Odkládací plocha | kámen Ruivona |
| Provedení krbové vložky: | černá |
| Dvířka provedení: | smaltovaná dvířka |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 9,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 45 cm |
| Účinnost: | 82 % |
| Vyhřívaný prostor: | 50 - 165 m3 |
| Rozměry obestavby: | 1940 x 1130 x 760 |
| Hmotnost kompletu : | 445 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Přívod externího vzduchu: | ANO |
| Spotřeba paliva | 0,7 -2,5 kg / hod |
HAAS+SOHN GENF II Ruivona
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových stavebnic HAAS+SOHN.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací krbových stavebnic HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.