HAAS+SOHN FARO černý lak, hnědé kachle
- krbová kamna
- kachlový sokl
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením. Kamna se vyrábí ve dvouplášťovém provedení. Ocelové topeniště je vyložené šamotem, rošt je litinový. Vnější plášť kamen je tvořen masivními kachlemi. Přívod vzduchu pro spalování se ovládá jedním táhlem. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Terciální (dvojí) spalování je proces zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.
HAAS+SOHN FARO černý lak, hnědé kachle
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | hnědé kachle |
| Dvířka provedení: | černý lak |
| Rozsah výkonu: | 3 - 6,3 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní a zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 113 m3 |
| Rozměry: | 1100 / 746 / 496 mm |
| Hmotnost: | 169 kg |
| Přívod externího vzduchu: | ANO, 100 mm |
| Terciální spalování | ANO |
| Dávka paliva pro přiložení: |
max. 1,9 kg |
HAAS+SOHN FARO černý lak, hnědé kachle
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN FARO.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ