HAAS+SOHN EBOLI hnědá
- kachlová krbová kamna černá ocel / hnědé kachle
Kachlová kamna HAAS+SOHN EBOLI jsou vyrobeny z kvalitní kotlové oceli a masivních kachlí v několika barevných provedeních. Kamna disponují terciálním (dvojím) spalováním, které zvyšuje výkon a zároveň snižuje spotřebu paliva. Šamotové topeniště doplňuje litinový rošt. Vývod spalin z kamen je horní nebo zadní. Při použití zadního vývodu doporučujeme použítí krycího víčka. Kamna jsou osazená na ocelovém podstavci, jehož odstín lze libovolně měnit nátěrem.
HAAS+SOHN EBOLI hnědá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá ocel / hnědé kachle |
| Dvířka provedení: | černá, rovná |
| Rozsah výkonu: | 2,6 - 8,4 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní nebo zadní (při využití zadního vývodu možno dokoupit krycí víčko) |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 77 % |
| Vyhřívaný prostor: | 40-150 m3 |
| Rozměry: | 992 / 695 / 504 mm |
| Hmotnost: | 162 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: |
2,4 kg / h |
HAAS+SOHN EBOLI hnědá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN EBOLI.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |