Kamna HAAS+SOHN ANTIC antracit/černá jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor - Easy control. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Terciální (dvojí) spalování - jde o proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva.
Pro dlouhotrvající sálání tepla doporučujeme doplnit kamna o akumulační sadu.
HAAS+SOHN ANTIC antracit/černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | antracit / černá |
| Dvířka provedení: | ocel, sklo |
| Rozsah výkonu: | 2,2 - 6,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 117 m3 |
| Rozměry (v/š/h): | 1171 / 544 / 578 mm |
| Hmotnost: | 148 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN ANTIC antracit/černá
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN SKIVE II
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |