- černý lak, béžová dlažba
Krbová kamna HAAS+SOHN ADRIA MINI II jsou vyrobená z kvalitní, černě lakované oceli s keramickým obložením. Díky terciálnímu spalování dochází k dokonalejšímu spalování a nižší spotřebě paliva. Přívody vzduchu (primární, sekundární, terciální) se ovládají pouze jedním táhlem.
HAAS+SOHN ADRIA MINI II
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak, keramika |
| Dvířka provedení: | prosklenná |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 8,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 78 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 148 m3 |
| Rozměry: | 890 / 546 / 414 mm |
| Hmotnost: | 95 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ne |
HAAS+SOHN ADRIA MINI II
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE kamen HAAS+SOHN ADRIA MINI II.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem a instalací kamen HAAS+SOHN.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ