GUČA ISKRA černá
- litinová kamna
Krbová kamna GUČA ISKRA jsou vyrobená z kvalitní litiny a oceli. Systém dvojího spalování – CB, kterým kamna disponují, se vyznačuje vysokou účinností a úsporou paliva. Mezi další výhody kamen patří vyjímatelný otočný rošt, izolovaná klička a samouzavírací pružina dvířek. Vhodným palivem je dřevo nebo dřevěné brikety. Systém oplachu skla udržuje po dlouhou dobu nerušený pohled do plápolajícícho ohně.
U modelů ISKRA je vestavěna i KLAPKA, pomocí které se regulují spaliny.
GUČA ISKRA černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | litina, ocel |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 85,6 % |
| Průměr kouřovodu |
120 mm |
| Vývod spalin | horní |
| Rozměry (v x š x h): | 670 x 430 x 485 mm |
| Rozměry topeniště (v x š x h): | 167 x 312 x 305 mm |
| Hmotnost | 70 kg |
| Palivo | dřevo, dřevěné brikety |
| Max. délka polen | 30 cm |
GUČA ISKRA
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | litinová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 25 cm |