GORENJE WHI949EXBG
Elegantní komínová digestoř GORENJE WHI949EXBG z výrobní řady Essential Vám do kuchyně přináší komfort kvalitního odtahu. Nabízí sací výkon 608 m³/h. Na výběr máte tři stupně výkonu rychlosti. Odsávání je realizováno pomocí horního odtahu o průměru 150 mm. Digestoř má elektronické ovládání. Pro dokonalé osvětlení je instalovaný LED pásek. Samozřejmostí je i zpětná klapka. Hlučnost při provozu dosahuje maximální úrovně 63 dB.
digestoř GORENJE WHI949EXBG
| Charakteristika: | |
|---|---|
| Provedení: | černé sklo / nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | max 608 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 63 dB(A) |
| Ovládání: | elektronické |
| Filtr tukový: | kazetový kovový - omývatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | LED pásek (3 W) |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 367 m3 / 447 m3 / 608 m3 |
| Max.výkon při recirkulaci: | 374 m³/h |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 19,12 kg |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Maximální příkon: | 183 W |
| Elektrické napětí: | 220-240 V;Jištění: 10 A |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | UF 808996 |
digestoř GORENJE WHI949EXBG
Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa,Austrálie, Asie, Jižní Amerika). Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v českém Mariánském Údolí (Mora Moravia)[1] a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Vlastní značky gorenje, gorenje+, Mora, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | dotykové |