GORENJE DTA 9 SY2W
Komínový odsavač par
GORENJE DTA 9 SY2W
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý lakovaný plech , komín nerezová úprava |
| Varianta: | komínový, horní odtah nebo recirkulace |
| Autonatická detekce znečištění: | ANO - automat samočinně určí stupeň výkonu odsavače |
| Inteligentní paměťový systém: | ANO - AdaptTech odsávaní |
| Maximální výkon motoru: | 200 W |
| Celkový příkon (motor + osvětlení): | 240 W |
| Počet stupňů výkonů: | 3 |
| Maximální výkon odtahu: | 618 m3/hod |
| Maximální výkon odtahu při recirkulaci | 572 m3/hod |
| Maximální kapacita ventilátoru: | 850 m3/hod |
| Počet motorů: | 1 |
| Filtr proti mastnotám: | 3 kusy (419740) omyvatelný (ručně nebo v myčce do 65°C) |
| Filtr pro recirkulaci: | 428642 (není součástí dodávky, objednává se samostatně) |
| Úroveň hluku: | 65 dB(A)re 1 pW |
| Rozměry bez komínku: | 90 × 9,5 × 43,5 cm |
| Výška komínku (min/max): | 48,5 / 95,5 cm |
| Ovládání: | mechanické kolečko |
| Osvětlení: | 2 x 20 W halogen |
| Průměr odtahu: | 150 mm |
GORENJE DTA 9 SY2W
Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa,Austrálie, Asie, Jižní Amerika). Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v českém Mariánském Údolí (Mora Moravia) a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Vlastní značky gorenje, gorenje+, Mora, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |