GORENJE BHI611AS
Vestavná digestoř GORENJE BHI611AS o šířce 60 cm vyniká jednoduchým zpracováním. Ovládání je mechanické tlačítkové. Digestoř má 4 rychlosti s výkonem až 647 m³/h a je vybavena dvěmi LED světly. Maximální hlučnost odsavače je 71 dB(A).
digestoř GORENJE BHI611AS
| Charakteristika: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | max 647 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 71 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr tukový: | kazetový kovový - omývatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou |
| Počet rychlostí: | 4 |
| osvětlení: | 2x LED (10 W) |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 256 m³ / 369 m³ / 494 m³ / 647 m³ |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 6,4 kg |
| Maximální příkon: | 206 W |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | UF 336821 |
digestoř GORENJE BHI611AS
Gorenje je slovinská společnost, která patří mezi hlavní evropské výrobce kuchyňské elektrotechniky. Spotřebiče dodává ve více než 70 zemích po celém světě (Evropa,Austrálie, Asie, Jižní Amerika). Společnost byla založena v roce 1950, její sídlo se nachází ve slovinském městě Velenje, moderní výrobní závody má kromě Velenje ještě v českém Mariánském Údolí (Mora Moravia)[1] a v srbském Valjevu, celkem zaměstnává více než 10 000 lidí. Vlastní značky gorenje, gorenje+, Mora, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| Ovládání | tlačítkové |