FABER VICTORY 2.0 X A54
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 54 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 620 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka + dálkové ovládání |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x LED diody |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 290 m3 / 440 m3 / 560 m3 / 620 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 dB / 64 dB / 69 dB / 71 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 8,9 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: |
FLL9 s dlouhou životností |
FABER VICTORY 2.0 X A54
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Zde odtahy k digestoři FABER VICTORY 2.0 X A54
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | kombinované |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové + dálkové |