Minimalistická a praktická vestavná digestoř INCA LUX GLASS je nadčasovým kouskem, který kombinuje kvalitní materiály s vyspělými funkcemi. Ukrytá v kuchyňské skříňce pracuje, aby zajistila čistý vzduch ve vaší kuchyni a přitom nenarušila její čisté linie. Jednoduchý design odsavače oživuje spodní panel z černého skla, pod kterým jsou ukryty kovové tukové filtry omyvatelné v myčce. Neplní však jen estetickou funkci, pomůže vám udržet digestoř v čistotě a navíc tlumí hluk. Vzduch je nasáván štěrbinou po obvodu krycího panelu. Koncentrovaný proud vzduchu proudí mnohem rychleji a získává vlastnost strhávat sebou i páry v širším okolí sací zóny. Štěrbinové sání oceníte zejména u plně vestavných digestoří, které svým rozměrem varnou zónu nikdy zcela nepřekryjí. Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie.
Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Lze ji také propojit s externím motorem na fasádu MISTRAL. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky. Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní. Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat nízkozdvihovými tlačítky.
LED osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER VESTAVNÁ DIGESTOŘ INCA LUX GLASS EV8 X/BK A70 doprodej
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 710 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 | 62 | 68 | INT 70 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2x LED pásek 3000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 315 | 480 | 630 | INT 710 m3/h |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 52 | 62 | 68 | INT 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 510 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | B |
FABER VESTAVNÁ DIGESTOŘ INCA LUX GLASS EV8 X/BK A70 doprodej
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ