FABER TWEET EV8 WH A55
Elegantní model digestoře FABER TWEET EV8 WH A55 se skleněnou deskou v bílé barvě nabízí ideální poměr designu, kvality a výkonu. Díky zkosenému panelu z černého skla nepřekáží při vaření a je navíc velice snadný na údržbu. Odsavač je osazen moderní ventilační jednotkou EVO. Štěrbinové sání účinně zachycuje páry. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER TWEET EV8 WH A55
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | komínový, bílé sklo |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 68 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 m3 / 470 m3 / 620 m3 / 700 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: |
|
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Zpětná klapka 150 mm: | Ne - lze dokoupit |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: |
FABER F8 sada 2 kusy (původně UHF 008) FABER FLL8 s dlouhou životností |
| Energetická třída: | C |
FABER TWEET EV8 WH A55
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |