Moderní digestoř FABER TSPG GLASS X/BK A90 klasického oblíbeného tvaru obráceného písmene T je osazena ventilační jednotkou Brushless, která zaručuje úsporu energie až o 85%. Tento motor je vyvinutý společností FABER a je v současné době nejtišším motorem na trhu.
Funkce se volí pomocí dotykového ovládání na čelním panelu z černého skla, což usnadňuje čištění výrobku. Osvětlení pracovní plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek. Kazetové tukové filtry lze mýt v myčce na nádobí. Součástí balení je zpětná klapka.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER TSPG GLASS X/BK A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 530 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 49 - 67 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 9 |
| osvětlení: | 2x LED 4000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilační jednotka: | BRUSHLESS |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 | 360 | 400 | 420 | 450 | 480 | 500 | 520 | 530 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 49 | 57 | 60 | 61 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 70 W |
| Maximální výstupní tlak: | 210 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Extérní ventilační jednotka: | Ano |
| Eergetická účinnost: | A+ |
| Typ uhlíkové ho filtru: | UHLÍKOVÝ FILTR TF08 - sada |
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ