Moderní digestoř FABER TSP X A90 oblíbeného tvaru obráceného písmene T se ovládá pomocí nízkozdvihových tlačítek. O perfektní osvětlení pracovní plochy se postarají dvě LED diodové žárovky. Kazetové tukové filtry lze mýt v myčce na nádobí.
Součástí balení je zpětná klapka.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER TSP X A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 590 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 60 - 68 dB(A) |
| Energetická třída: | A |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2x LED 4000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 420 | 490 | 590 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 60 | 64 | 68 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm/120 mm |
| Hmotnost: | 14,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 200 W |
| Maximální výstupní tlak: | 450 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | uhlíkový filtr TF08 - sada |
FABER TSP X A90
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ