Vestavná výsuvná digestoř FABER TLSC X A60 nezabere příliš místa ve skříňce a nabízí vynikající poměr cena - užitná hodnota. Výsuvná část se aktivně podílí na odsávání par, po vysunutí se výrobek automaticky spustí v předvoleném režimu. Kovové kazetové tukové filtry lze umývat v myčce na nádobí. Pracovní plocha je perfektně osvětlena pomocí dvou LED diodových žárovek.
FABER TLSC X A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 290 m3 / hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 62 db(A) |
| Ovládání: | posuvné / aktivace při výsuvu |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 2 |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 170 | 290 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 51 | 62 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm/120 mm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Maximální příkon motoru: | 65 W |
| Maximální výstupní tlak: | 150 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro reciklaci | TG16 |
| Energetický štítek | C |
FABER TLSC X A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | posuvný jezdec |