FABER LITHOS EG6 WH A45
Odsavač FABER LITHOS EG6 WH A45 je díky svému tvaru velice univerzální. Šíře 45cm se přizpůsobí každému prostoru, ideální je i do malých kuchyní. Pečlivě zpracované kulaté rohy v kontrastu s nerezovým komínem vytvářejí hladký a harmonický vzhled. Odsavač je osazen ventilančí jednotkou ENERGY, která vyniká tichým chodem a nízkou spotřebou energie. Záruka na bezchybnou funkci je 5let.
Digestoř FABER LITHOS EG6 WH A45
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílá lesklá |
| Šířka: | 450 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 585 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | dálkovým ovladačem / nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 2 x LED dioda |
| Počet motorů a typ: | 1 ks (Energy) |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 285 m3 / 440 m3 / 535 m3 / 585 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 dB / 62 dB / 67 dB / 69 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 17,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Maximální výstupní tlak: | 290 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ filtru: | FABER F8 (původně UHF 008) |
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Zde odtahy k digestoři FABER LITHOS EG6 WH A45
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |