Digestoř FABER Inca Smart HCS X A52 je určena k vestavbě do spodní části skříňky vhodná spíše do menší kuchyně nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač. Detailem, který oceníte, je praktické, velmi snadné ovládání funkcí pomocí výsuvného otočného ovladače. Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Kazetové tukové filtry lze mýt ručně nebo v myčce na nádobí. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER Inca Smart HCS X A52
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 390 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 70 db(A) |
| Ovládání: | otočný ovladač |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 180 | 270 | 390 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 | 62 | 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 4,4 kg |
| Maximální příkon motoru: | 110 W |
| Maximální výstupní tlak: | 260 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | B |
| Typ uhlíkové ho filtru: | Filtr F23 - sada |
FABER Inca Smart HCS X A52
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Zde odtahy k digestoři FABER Inca Smart HC
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |