Digestoř FABER Inca Lux Smart EV8 X A52 je určena k vestavbě do spodní části skříňky nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač. Digestoř je osazena ventilační jednotkou nové generace EVO, která redukuje spotřebu a hlučnost. Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Kazetové tukové filtry lze mýt ručně nebo v myčce na nádobí. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER Inca Lux Smart EV8 X A52
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 52 cm |
| Energetická třída: | B |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 69 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + intenzvní |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 | 470 | 620 | INT 700 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 63 | 69 | INT 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 490 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkové ho filtru: | FABER F8 |
FABER Inca Lux Smart EV8 X A52
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ