Moderní digestoř FABER INCA LUX 2.0 KL A70 Vás zaujme svou elegantností a jednoduchostí. Je určena k vestavbě do spodní části skříňky nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač.
Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Kazetové tukové filtry lze mýt ručně nebo v myčce na nádobí. Digestoř je osazena ventilační jednotkou nové generace EVO, která redukuje spotřebu a hlučnost. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost zachycení par vzniklých při vaření, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění.
Další zajímavou možností je přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Ventilační jednotku digestoře je možné díky systému REMOTE BLOWER upravit na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit extérní ventilační jednotku EVJ, kterou lze přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Také se nabízí možnost propojení se střešní externí ventilační jednotkou VILPE.
Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat za pomocí nízkozdvihových tlačítek. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství nebo s indukční varné desky FABER.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER INCA LUX 2.0 KL A70
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 710 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 68 db(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka / dálkové / z varné desky |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2x LED diody 3000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | Evo |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 315 | 480 | 630 | INT 710 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 52 | 62 | 68 | INT 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 510 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Extérní ventilační jednotka: | Ano |
| Typ uhlíkové ho filtru: | FLL8 s dlouhou životností |
FABER INCA LUX 2.0 KL A70
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 70 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |