Digestoř FABER IN - NOVA TOUCH X/WH A60 je určena k vestavbě do spodní části skříňky nebo jako jednotka pro individuálně vyrobený odsavač.
Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Kazetové tukové filtry lze mýt ručně nebo v myčce na nádobí. Digestoř je osazena ventilační jednotkou nové generace EVO, která redukuje spotřebu a hlučnost. Atraktivitu digestoře zvyšuje štěrbinové sání - sací plocha je umístěna po obvodu odsavače, zvyšuje účinnost zachycení par vzniklých při vaření, snižuje vnímaný hluk a usnadňuje čištění. Další zajímavou možností je přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Ventilační jednotku digestoře je možné díky systému REMOTE BLOWER upravit na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit extérní ventilační jednotku EVJ, kterou lze přemístit mimo kuchyni a docílit tak téměř bezhlučného provozu. Odsavač nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a signalizaci nasycení filtrů. Všechny funkce můžete ovládat na výklopném čílku za pomocí dotykových tlačítek Squarcle pro snadnou volbu veškerých funkcí. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER IN-NOVA TOUCH X/WH A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 670 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 68 db(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle / dálkové |
| Tukový filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | Evo |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 280 | 420 | 570 | INT 670 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 | 62 | 68 | INT 70 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 520 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Typ uhlíkové ho filtru: | FLL9 s dlouhou životností |
FABER IN-NOVA TOUCH X/WH A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |