| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedá / lišta nerez |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 540 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | otočný ovladač (knoflík) |
| Filtr: | kovový nerezový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks (ENERGY EG6) |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 270m3 / 410m3 / 540m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 dB / 64 dB / 69 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 140 W |
| Maximální výstupní tlak: | 300 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | F4-14B |
To jsou hlavní vlastnosti digestoře FABER IN-NOVA COMFORT
Mimořádně efektivní odsavač s centrálním, jednoduchým ovládáním. Je vybaven dvouturbínovou ventilační jednotkou EG6, která poskytuje již na první stupeň výkon 270 m3/hod. (postačuje při běžném vaření) při hlučnosti pouze 56 dB(A). Kazetové tukové filtry lze vyprat v myčce na nádobí.
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriciu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchyni
vybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezi
digestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu
odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti .
Jak vybrat vhodnou digestoř a na co si dát při výběru digestoře pozor najdete zde.
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |