FABER IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat |
| Šířka: | 520 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 635 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | LED obvodové 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 260 m3 / 380 m3 / 525 m3 / 635 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 dB / 65 dB / 70 dB / 72 dB |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 275 W |
| Maximální výstupní tlak: | 530 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Externí ventilační jednotka: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci | FLL18-120 - s dlouhou životností |
FABER IN-LIGHT EV8 BK MATT KL A52
Faber, evropský výrobce vysoce kvalitních digestoří. Značka byla založena v roce 1955 a je tak na trhu odsavačů par více než 50 let.
Továrna značky FABER je situována ve Fabriciu, ve střední Itálii. Digestoře značky Faber jsou lídři na trhu odsavačů par v Evropě.
Značka FABER dodává kromě vysoké kvality i špičkový, líbivý a moderní design svých výrobků.
Zde najdete článek "Jak vybrat správnou digestoř."
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |