Vestavná digestoř FABER ILMA TOUCH X/WH A120 se může pyšnit na rozdíl od ostatních digestoří unikátní technologií SOS ( Steam of systém ), což znamená, že zcela eliminuje kondenzaci par vzniklých při vaření. Digestoř je vybavena výklopným čílkem, které ochrání dvířka horních skříněk před výpary.
Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Odsavač můžete ovládat na výklopném čílku za pomocí dotykových tlačítek Squarcle pro snadnou volbu veškerých funkcí.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER ILMA TOUCH X/WH A120
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / bílé sklo |
| Šířka: | 120 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 455 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 42 - 54 db(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle |
| Tukový filtr: | nerezový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2x LED diody 3000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 195 | 270 | 378 | INT 455 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 42 | 52 | 54 | INT 60 db(A) |
| Výstupní průměr: | 120 mm |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 220 W |
| Maximální výstupní tlak: | 270 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | NE |
FABER ILMA TOUCH X/WH A120
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 50 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |