Vestavný odsavač par FABER HEAVEN GLASS je určený k zabudování do stropu (jeho čelo lícuje s rovinou stropu). Výhodou digestoře je snadná údržba, dva LED diodové pásky, štěrbinové sání, signalizace nasycení filtrů a možnost doběhu po ukončení vaření. Digestoř Heaven Glass je osazena ventilační jednotkou nové generace EVO, která redukuje spotřebu a hlučnost.
Tato jednotka jde v případě potřeby umístit mimo kuchyni pomocí externí sady, což zajistí nejen téměř bezhlučný provoz digestoře, ale navíc se snižuje výška sádrokartonového podhledu. Při externím umístění ventilační jednotky lze napojit potrubí jak z boční části korpusu, tak zhora.
Všechny funkce lze ovládat nízkozdvihovými tlačítky na odsavači nebo dálkovým ovladačem, který je součástí výbavy. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER HEAVEN GLASS 2.0 WH A120
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílé sklo |
| Šířka: | 120 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 72 dB(A) |
| Energetická třída: | A |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2x LED 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon dle IEC 61591: | 290 | 400 | 560 | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 | 62 | 70 | 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Maximální výstupní tlak: | 560 Pa |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Odsávání do komína: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Možnost rekuperace: | Ano |
| Externí ventilační jednotka: | Ano |
| Hmotnost: | 21 |
FABER HEAVEN GLAS 2.0 WH A120
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | stropní |
| Šířka digestoře | do 120 cm |
| Barva digestoře | bílá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |