Vestavná digestoř FABER HAVA X A78 se může pyšnit na rozdíl od ostatních digestoří unikátní technologií SOS ( Steam of systém ), což znamená, že zcela eliminuje kondenzaci par vzniklých při vaření a to i na nejnižší rychlostní stupeň.
Pracovní plocha je dokonale osvětlena dvěma LED diodovými žárovkami. Odsavač můžete ovládat za pomocí dotykových tlačítek Squarcle pro snadnou volbu veškerých funkcí. Lze jej ovládat také dálkovým ovladačem, který můžete zakoupit jako volitelné příslušenství.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER HAVA X A78
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 710 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 48 - 62 db(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle / dálkové |
| Tukový filtr: | nerezový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2x LED diody 3000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 | 415 | 570 | INT 710 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 48 | 55 | 62 | INT 67 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 12,5 kg |
| Maximální příkon motoru: | 280 W |
| Maximální výstupní tlak: | 550 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | NE |
FABER HAVA X A78
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 80 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |