FABER GREXIA GRES LG/X A60
Komínová digestoř FABER GREXIA GRES LG/X A60 svým tvarem nepřekáží při vaření, je vybaven ventilační jednotkou nové generace EVO, která dosahuje výkonu až 690 m3/hod, dotykovým ovládáním, štěrbinovým sáním a LED osvětlením. V případě recirkulace je potřeba objednat sadu uhlíkových filtrů F8 nebo FLL8. Záruka na bezchybnou funkci digestoře je 5 let.
FABER GREXIA GRES LG/X A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / světle šedá kamenina |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 690 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 53 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2 x LED dioda |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 m3 / 480 m3 / 620 m3 / 690 m3 / hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 53 dB / 64 dB / 69 dB / 72 dB |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 480 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | F8 |
FABER GREXIA GRES LG/X A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ