Harmonická kombinace skla a nerezové oceli odlehčuje vzhled digestoře GLASSY ISOLA a předurčuje ji jako skvělý doplněk každé kuchyně. Vzduch ve vaší kuchyni bude vždy perfektně čistý díky moderní ventilační jednotce EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie. Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému.
Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu! Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. V obou případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, její provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní. Odsavač nabízí tři rychlostní stupně a funkci intenzivního odsávání. Jednotlivé funkce můžete pohodlně ovládat nízkozdvihovými tlačítky.
Ostrůvková digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Čtyři LED diodová osvětlení dokonale rozloží světlo po celé varné zóně s příjemnou intenzitou a velmi nízkou spotřebou. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER GLASSY ISOLA NS EV8 X/V A90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / sklo |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 700 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 - 69 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihové tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 | 4800 | 620 | 700 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 | 64 | 69 | INT 71 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 28,2 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | |
| Energetická třída: | A |
FABER GLASSY ISOLA NS EV8 X/V A90
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 90 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |