Moderní digestoř Faber Fabula Plus EV8 BK A60 je jedinečným modelem v kategorii výsuvných odsavačů - DownDraft.
Instaluje se do pracovní desky za varnou plochu. Při zapnutí se sací část vysune z pracovní desky a začne odsávat. Odsává páry a pachy z prostoru nad varnou plochou a současně z prostoru celé kuchyně.Elegantní černé sklo zakrývá tukové kazetové filtry a umožňuje snadnější údržbu digestoře. Výsuvná část je o 10cm vyšší než podobné produkty jiných značek.
Ventilační jednotku digestoře lze umístit do skříňky z přední nebo zadní části těla.
Z nadstandardních funkcí se odsavač může pyšnit signalizací nasycení filtrů, možností doběhu po ukončení vaření a funkcí ventilace "24", která zabezpečí celodenní ventilaci vaší kuchyně.
Záruka na bezchybnou fuknci 5 let.
FABER FABULA PLUS EV8 BK A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo |
| Šířka: | 60 cm |
| Energetická třída: | B |
| Výkon dle IEC 61591: | 630 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 43 - 65 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 4 + 1 intenzivní |
| osvětlení: | LED diodové 4000K |
| Počet motorů: | 1 |
| Ventilalační jednotka: | EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 150 | 280 | 350 | 440 | 630 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 43 | 56 | 60 | 65 | INT 72 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm |
| Hmotnost: | 30,26 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 560 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro reciklaci | Filtr FABER FLL12 |
FABER FABULA PLUS EV8 BK A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ