Design a funkce inspirované iPodem dělají z digestoře FABER DAISY PLUS opravdu dokonalou digestoř, skvělou pro každodenní použití. Vertikální panel z černého skla nepřekáží při vaření a díky jednoduchým liniím a lineárním tvarům je velice snadný na údržbu. Uvnitř odsavače je ukrytá moderní ventilační jednotka EVO, která vyniká vysokým výkonem a nízkou spotřebou energie. Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. FABER toto řešení nabízí již 10 let jako jediný výrobce na trhu!
Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Lze ji také propojit se střešní externí ventilační jednotkou VILPE, která je k dispozici ve více barevných provedeních. V tomto případě jsou technické parametry digestoře shodné s parametry externí ventilační jednotky. Ve všech těchto případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.
Štěrbinové sání společně s pomocnou sací zónou ve spodní části odsavače zajistí účinné zachycení všech par. Digestoř je vybavena dotykovým ovládáním a nabízí tři rychlostní stupně, funkci intenzivního odsávání a doběh po ukončení vaření. Pracovní plocha je dokonale osvětlena pomocí dvou LED diodových žárovek. Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komínu lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER DAISY PLUS BK A80
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | NEREZ/ČERNÁ |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 720 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 62 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT |
| Osvětlení: | 2x LED diody 4000K |
| Počet motorů : | 1x EVO |
| Odtah: | horní, zadní |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně (m3/hod): | 310 / 420 / 580 / INT=720 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: |
52 dB / 56 dB / 62 dB / INT=65 dB |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 14,1 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 550 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | F8 (původně UHF 008) |
| Energetický štítek | "A" |
Chcete-li se vyvarovat srážení par z vaření na obkladech v kuchyni, spodních částech poliček či okně, doporučujeme Vaši kuchynivybavit digestoří Faber. Podle způsobu umístění sporáku a dalších Vámi upřednostňovaných parametrů, můžete v základu volit mezidigestoří podvěsnou, vestavnou, ostrůvkovou či komínovou. Můžete také dále vybírat podle velikosti místnosti správnou velikost výkonu odsavače par. Obecně platí, že výkon digestoře musí být cca 8-10x vyšší, než objem místnosti.
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
K digestoři vřele doporučujeme tyto čistící prostředky.
Příslušenství pro digestoř FABER zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ