FABER DAISY PLUS BK A55
Elegantní digestoř FABER DAISY PLUS BK A55 svým tvarem nepřekáží při vaření a díky zkosenému panelu z černého skla je velice snadná na údržbu.
Digestoř je možné upravit pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Díky systému REMOTE BLOWER můžete upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory, technické místnosti či na půdu domu. Dále je vybavená štěrbinovým sáním, LED osvětlením, dotykovým ovládáním se třemi rychlostními stupni, intenzivním odsáváním a doběhem po ukončení vaření.
Součástí balení je komín v délce 650 mm, v případě potřeby delšího komínu lze doobjednat sadu komínů v délce 990 mm.
Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
FABER DAISY PLUS BK A55
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez / černé sklo s nerez páskem |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 720 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 52 - 62 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+INT |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000K |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 310 | 420 | 580 | INT 720 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 52 | 56 | 62 | INT 65 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 / 120 mm |
| Hmotnost: | 12,7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 550 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru: | F8 - sada (původně UHF008) |
FABER DAISY PLUS BK A55
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | komínové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | černá |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |