Válcový tvar komínového odsavače Faber CYLINDRA PLUS EV8 BK A37 je na spodní části zakončen panelem, který dává výrobku ucelený vzhled. V tomto duchu je řešen i ovládací panel, jehož tlačítka nenarušují čisté linie výrobku. Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par. Digestoř je osazena moderní ventilační jednotkou EVO, která díky své optimalizované geometrii redukuje hlučnost a spotřebu energie a pracuje v energetické třídě A. Pracovní plocha je dokonale osvětlena pomocí šesti micro LED diod, které navíc tvoří zajímavý prvek. Záruka na bezchybnou funkci 5 let. Digestoř bude dostupná od jara 2019.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá mat |
| Šířka: | 370 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 680 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 68 dB(A) |
| Energetická třída: | A |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 intenzivní |
| osvětlení: | Micro LED 4000K |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Ventilační jednotka: | EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 280 | 420 | 580 | 680 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 | 62 | 68 | INT 71 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 14,9 kg |
| Maximální příkon motoru: | 270 W |
| Maximální výstupní tlak: | 545 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | Faber F9 |
FABER CYLINDRA PLUS EV8 BK A37
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ