FABER Cylindra Isola EV8 X A37
Válcový tvar ostrůvkového odsavače FABER Cylindra Isola EV8 X A37 je na spodní části zakončen nerezovým panelem, který dává výrobku ucelený vzhled. V tomto duchu je řešen i ovládací panel, jehož tlačítka nenarušují čisté linie výrobku. Štěrbinové sání na obvodu sací zóny plně nahrazuje absenci vodorovné části odsavače, toto technické řešení spolu s výkonnou ventilační jednotkou zajišťuje velmi dobrou účinnost přímého zachycení par. Digestoř FABER Cylindra Isola Eco je osazena ventilační jednotkou nové generace ENERGY, která je velice tichá a dosahuje výkonu 1000m3/hod. Osvětlení je zajištěno čtyřmi halogenovými žárovkami. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 370 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 650 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 71 dB(A) |
| Ovládání: | tlačítkové |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 2x LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 | 460 | 590 | 650 m3/hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 | 62 | 68 | 71 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 28,0 kg |
| Maximální příkon motoru: | 275 W |
| Maximální výstupní tlak: | 520 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | UHF 004
|
FABER Cylindra Isola EV8 X A37
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 50 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | tlačítkové |