FABER Cubia Isola PLUS EV8 X A60
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | nerez |
| Šířka: | 600 mm |
| Výkon dle IEC 61591: | 650 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 56 - 70 dB(A) |
| Ovládání: | nízkozdvihová tlačítka |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3+1 |
| osvětlení: | 4x LED |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 300 m3 / 450 m3 / 580 m3 / 650 m3 |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 56 dB / 63 dB / 67 dB / 70 dB |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 33,7 kg |
| Maximální příkon motoru: | 275 W |
| Maximální výstupní tlak: | 520 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| typ uhlíkového filtru: | UHF 004
|
FABER Cubia Isola PLUS EV8 X A60
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ digestoře | ostrůvkové |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Objem místnosti | do 80 m3 |
| Vyústění výstupu | horní |
| Osvětlení | LED |
| Štěrbinové sání | Ano |
| Možnost recirkulace | Ano |
| Externí ventilační jednotka | Ano |
| Počet rychlostí | 3 + 1 intenzivní |
| Ovládání | dotykové |