FABER BELLE PLUS GOLD/DG MATT
- na objednávku
Lustrová asymetrická digestoř FABER BELLE PLUS GOLD/DG MATT je osazena moderní ventilační jednotkou poslední generace EVO, která dosahuje výkonu až 640 m3/hod. Ovládá se dotykem z varné desky Faber nebo pomocí dálkového ovladače, který je součastí. Za příplatek lze doplnit o sadu pro odtah Airlane. Digestoř je vybavená spouštěcím mechanismem. Záruka na bezchybnou funkci digestoře je 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | teplá titanová / tmavě šedá matná |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 640 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 51 - 68 dB(A) |
| Ovládání: | dotykové Squarcle, dálkové / z varné desky |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 + INT. |
| osvětlení: | LED obvodové |
| Počet motorů a typ: | 1 ks EVO |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 240 / 300 / 430 / 640 m3 / hod. |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 51 / 54 / 58 / 68 dB |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Maximální příkon motoru: | 230 W |
| Maximální výstupní tlak: | 540 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano - nutno dokoupit sadu pro odtah |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Typ uhlíkového filtru pro recirkulaci: | F8 |
FABER BELLE PLUS GOLD/DG MATT
K této digestoři FABER nabízíme i montáž digestoře FABER
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ