Elektrobock Prostorový WiFi termostat PT740W-EI WIFI v bílém provedení vhodný do krabičky.
Tento WIFI termostat PT 740 W je vhodný pro domácnosti, rodinné domy, kanceláře s elektrickým vytápěním. Může zapínat přímotopy, elektrické sálavé panely nebo elektrické podlahové topení až do proudu 16 A nebo ovládání termoelektrických ventilů teplovodního podlahového topení.
Ovládání a nastavení pomocí aplikace Tuya. Stažení ve Vašem mobilním marketu.
| Napájení: | síťové (230 VAC/ 50 Hz) |
| Typ termostatu: | drátový, s WiFi modulem (2.4 GHz) |
| Typ regulace: | hystereze (0,5°C až 5°C |
| Přesnost: | 1,0 °C |
| Rozměry (DxŠxH): | 86x86x43 mm |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Pracovní teplota: | 0 °C až 45 °C |
| Spínací prvek: | relé |
| Výstup: | 16 A |
| Teplotní změny na den: | 6 |
| Rozsah nastavitelné teploty: | 5 °C až 35 °C |
| Nastavení teplot po: | 0,5 °C |
| Min. programovací čas: | 10 minut |
| Min. indikační skok: | 0,5 °C |
| Možnost připojení externího čidla: | Ano |
| Třída ochrany: | 2 |
| Zálohovací baterie: | Ne |
| Zálohování paměti: | Ano |
ELEKTROBOCK PT740W EI
Společnost ELEKTROBOCK CZ s.r.o. vznikla v Kuřimi v roce 1992 a od začátku se úzce specializovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost. Motto: "Spolehlivé a kvalitní výrobky pro domácnost za zajímavé prodejní ceny."
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ