Elektrický ohřívač vody DRAŽICE OKCE 160 2/6 kW vyniká dvoukruhovým zapojením s rychloohřevem vody. Topné těleso je vyrobené z keramiky, což výrazně prodlužuje životnost ohřívače. Vysoce kvalitní izolace Covestro zajišťuje nízké tepelné ztráty a minimální provozní náklady. Teplotní rozsah ohřívané vody je od 5 do 80 °C. Ohřívač má možnost využití přebytků elektrické energie z fotovoltaické elektrárny a možnost dálkového spuštění rychloohřevu externím spínačem. Připojení na 3 fáze.
K bezproblémovému provozu doporučujeme instalaci expanzní nádoby na pitnou vodu 8/10, která vyrovnává tepelnou roztažnost ohřívané vody a zároveň omezuje tlakové rázy způsobené pákovými bateriemi.
DRAŽICE OKCE 160 2/6 kW
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý, válec |
| Vnitřní nádoba |
smaltovaná ocel |
| Nominální výkon: | 2 200 / 6 600 kW |
| Objem: | 152 litrů |
| Připojovací napětí: |
3/N/PE ~ 400V/50Hz (3fáze) |
| Elektrické krytí: |
IP 44 |
| Hodnota jističe: |
3 x 16 A |
| Hmotnost bez vody: |
49 kg |
| Doba ohřevu z 10 °C na 60 °C - těleso 2 / 6 kW: |
1,4 / 4,0 hodin |
| Výška: | 1255 mm |
| Šířka: | 524 mm |
| Jmenovitý přetlak: | 0,6 MPa |
| Připojení: |
3/4" |
| Bezpečnostní ventil: | ano |
| Energetická třída: |
C |
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Provádíme i odbornou montáž bojleru.
| Hloubka bojleru | 52,5 cm |
| Šířka bojleru | 52,5 cm |
| Výška bojleru | 125,5 cm |
| Druh bojleru | elektrický |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 160 l |